-НІКОЛИ НЕ СПУСКАЄ ОЧЕЙ (НУ, НАМАГАЄТЬСЯ)- ЛЮТЕР ФОН АЙВОРІ

ДАНІ:

ТИП: ГУМАНОЇД

ВІДОМІ ЗДІБНОСТІ: ЛЕГКО ТЕЛЕПОРТУЄТЬСЯ, З'ЄДНУЄТЬСЯ (ЧЕРЕЗ ЦИФРИ), ТЯГУЧЕ ТІЛО, "RICK" (НЕВІДОМА МОДЕЛЬ ПІСТОЛЕТУ), ГОТУЄ, ТОРГУЄТЬСЯ, СТРИЖЕ ВОЛОССЯ, ВИЖИВАЄ, ШВИДКО ОМОЛОДЖУЄТЬСЯ, ВОЛОДІЄ ДЕЯКОЮ ФОРМОЮ МАГІЇ.

РІВЕНЬ НЕБЕЗПЕКИ: СЕРЕДНІЙ/ВИСОКИЙ; ЗАЗВИЧАЙ ЛЮБ'ЯЗНИЙ ДО ЛЮДЕЙ І МОЖЕ ДОПОМОГТИ ЇМ, АЛЕ, В ТОЙ ЖЕ ЧАС, МАЄ НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ ХАРАКТЕР І НАСТРІЙ.

ПІШЛИ ЧУТКИ, ЩО ВІН ВИЛІКУВАВ ПОРАНЕНЕНИХ/БЛИЗЬКИХ ДО СМЕРТІ ЛЮДЕЙ І ПОПРАВИВ ЗДОРОВ'Я ІНШИМ, АЛЕ ВСТАНОВИТИ, ХТО ЦЕ БУВ, МАЙЖЕ НЕМОЖЛИВО. ВІН ЗАЯВИВ, ЩО ЇСТИ ЛЮДЕЙ ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО, АЛЕ БУВ ПОМІЧЕНИЙ У ПРОЦЕСІ ПОЇДАННЯ ЛЮДИНИ, ЯКА ВВАЖАЛАСЯ МЕРТВОЮ. ТИ НІКОЛИ НЕ ЗНАЄШ, ЯКИЙ ПРИКОЛ ВИКИНЕ ЦЕЙ ПОЛУПОКЕР, ТОМУ КРАЩЕ УНИКАТИ ВЗАЄМОДІЇ З НИМ, ЯКЩО ЦЕ МОЖЛИВО.


ПОЛЮБЛЯЄ: СВОЇХ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ І РОДИНУ, СВІЙ БУДИНОК (А ОСОБЛИВО ПРИБИРАТИ ЧИ ДЕКОРУВАТИ ЙОГО), РІЗДВО, НІМЕЦЬКУ МОВУ, ГОСПОДАРЮВАТИ, ДЕЯКІ ВІДЕО ІГРИ, "КОТИ" (ФІЛЬМ НА VHS), ДУМАТИ, СТРИГТИ ВОЛОССЯ, БУТИ ЖИВИМ, ДІРКИ, А ТАКОЖ СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЛЮДЬМИ

---

ЛЮТЕР це дехто у вигляді молодого чоловіка, який, за загальною думкою, є братом Рендала. Він завжди тяжко працює, щоб упевнитись, що всі мають достатньо сну й випитої рідини. Він має деяких домашніх улюбленців, як-от людокоти. Ньон і Ньєн відповідно, змія Нана, а ще минуле, теперішнє, майбутнє і так далі так далі так далі. Він неймовірно всіх любить.
ТИЦЬНИ СЮДИ, ЩОБ ПОБАЧИТИ ЗАГАДКОВУ ФІГУРКУ ЛЮТЕРА!!


ЦЕ БЕЗПЕЧНА ЗОНА, ТОМУ НІЯКОГО МАТЮЧЧА


"не будь псиною" -Лютер

картинна галерея

ЗОВНІШНІСТЬ У КОМІКСІ
ОХ ЛИШЕНЬКО...ЯК МАЛЮВАТИ.МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЦИМ---~~~___~~~а ось і лютер айворі, бездіяльно насолоджується природою навколо нього.

готові до вечорниць
"

він милий чоловік, який віддає перевагу ухилянню, ніж безпосередньому атакуванню!

Лютер проводить гарний

час

!!!
[Л: НЕ ЗВАЖАЙ НА РУКИ. ПОНЯТТЯ НЕ МАЮ, ЧОМУ ВОНИ ТАК СКАЗИЛИСЯ СЬОГОДНІ]добрий чоловік, якому матері довірили б своїх малюків!!

просто сидить у темноті на самоті <3


Нумо скажемо на добраніч

невеличкий шматочок анімації про хлопчика та його мітлу. Скоро вийде!

[ПЕРЕБАЗОВАНИЙ СЮДА]
ГЕЛОВІН? У КИШЕНІ?
НАЗАД
***ГОЛОВНА***