ЛЮДИНА В СВОІЙ РОЛІ; НЬОН (ЛЮДОКІТ)

ДАНІ:


ТИП:
ЛЮДОКІТ (ПІДТИП ЛЮДИНИ)

ВІК: ВТРАЧЕНИЙ

ВІДОМІ ЗДІБНОСТІ: ВИТРИВАЛІСТЬ, ЗНИКАЄ В ОДНІЙ ТОЧЦІ (ПРИМІТКА: НЕ ТЕ САМЕ, ЩО І ТЕЛЕПОРТАЦІЯ), АДАПТИВНІСТЬ, ШВИДКЕ ВИДУЖУВАННЯ, ДИВИТЬСЯ БУДЬ-ЯКІ ТБ ПРОГРАМИ, ВМІЄ ВИГОТОВЛЯТИ МАЛЕНЬКІ БОМБИ

ПОЛЮБЛЯЄ: СВОГО ГОСПОДАРА, ЧИТАТИ ФЬОДАРА ДОСТАЄВСЬОГО (З НОСТАЛЬГІЧНИХ ПРИЧИН), ТЕХНОЛОГІЇ, ВІДПОЧИВАТИ, ТКАНИНИ, МАРИНОВАНІ ОВОЧІ

НЕ ЛЮБИТЬ: ПРИМАР, ГУЧНИЙ ШУМ

РІВЕНЬ НЕБЕЗПЕКИ: НИЗЬКИЙ

Ньон - москалик за походженням і живе строго за правилами Лютера
Так як він безпосередньо пов'язаний з Лютером вже так довго (і широко), його швидкість відновлення сил надзвичайно висока. Навіть порівняно з тим же Рендалом, який відновлюється ну дуууже довго за межею його труни (і навіть так бувають випадки, коли він не може відновитися повністю за один раз), то здібності Ньона справді вражають.

Один з небагатьох жителів цього дому, агресивний потенціал якого доволі низький. Він скоріше буде намагатися уникати інших (не)людей, ніж прямо й цілком їм протистояти, оскільки він тихий і сором'язливий, але якщо він у правильному настрої, то він буде чілити й курити траву з людьми; якщо вони не проти, то так і буде.

Не зважаючи на це, і не зважаючи на те, що він здається доволі полохливим і нелегким у плані характеру, він зробить будь-що для свого господаря.

Також є чутка, що йому набагато більше подобаються речі, які тішать його, ніж може здатися на перший, необачний погляд

Він ніколи не був помічений без його капелюха. Можливе таке, що він просто не знімається.

Перед тим, як він почав жити в головному будинку, його обличчя та ім'я зовсім не нагадували сьогоденного Ньона. Хоча, це було давно і неправда.


КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ


ЗОВНІШНІСТЬ У КОМІКСІназад