ТАЄМНИЦЯ ОДНОБОКОЇ ДРУЖБИ РЕНДАЛА АЙВОРІ

ДАНІ:


ТИП:
ДОВОЛІ ЛЮДИНОПОДІБНИЙ КРИПТИД

ВІК: ЗАЯВИВ, ЩО ЙОМУ 14, 15, 16, 17, І Т.Д. (Є ПОЗА ЧАСОМ)

ВІДОМІ ВМІННЯ: ЗДАТЕН ПОСМІХАТИСЯ, ЯКІ Б ОБСТАВИНИ НЕ БУЛИ, А ТАКОЖ ВИГИНАТИ Й ТРАНСФОРМУВАТИ ВЛАСНЕ ТІЛО ТА ОКРЕМІ ЙОГО ЧАСТИНИ ПІД ПЕВНИМ КУТОМ. ЧАС ВІД ЧАСУ ВПАДАЄ В СТАН ВІДЧУТТЯ ВІДДІЛЕНОСТІ СЕБЕ ВІД ФІЗИЧНОЇ ОБОЛОНКИ, БІГАЄ НА ВСІХ ЧОТИРЬОХ, МОЖЕ БУТИ ЗОБРАЖЕНИЙ НА РІЗНИХ РІВНЯХ СКРИВДЖЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ, МОЖЕ В ЧОРНУ МАГІЮ

ІНШІ НАЗВИ: ТЕМНИЙ ПРИНЦ, ДАМА ПІК (СОЦІАЛЬНЕ СТАНОВИЩЕ В ДОМІ), ПРОТАҐОНІСТ

ПОЛЮБЛЯЄ: ЛЯЛЬОК І ШТУКИ, ЩО НАГАДУЮТЬ ЛЮДЕЙ, ЗАВОДИТИ ДРУЗІВ І МЕРТВИХ І ЖИВИХ І НЕНАРОДЖЕНИХ І УЯВНИХ ТА Й ТАКЕ, СПРИЧИНЯТИ БЕЗТЯМНИЙ БЕЗЛАД, СЕБАСТЬЯНА ПОМІДОРЕНКА КВОЧКОНОГОГО (ДОМАШНЯ ТВАРИНКА), НОЖІ, ВИВЧАТИ Й ЛЯКАТИ ЛЮДЕЙ, ТАМАҐОЧІ, НІЧ, ДОСЛІДЖУВАТИ ЗЕМЛЮ/ПРОКЛЯТІ ЛЯЧНІ МІСЦЯ, СПАТИ/СНОВИДІТИ, ДІЯЛЬНІСТЬ, ЩО МОТИВОВАНА СУМНІВНИМИ ЗАДУМАМИ, ІСУСА, КРОВ З НОСУ, КЕТІ ПЕРРІ, ТІСНІ ПРОСТОРИ, ГОРОРНІ ФІЛЬМИ

НЕ ЛЮБИТЬ: НЕВВІЧЛИВИХ ОСОБИСТОСТЕЙ, ЗАПОР, БУТИ ТРАНСФОРМОВАНИМ ПРОТИ ЙОГО БАЖАННЯ, СПЕКУ, ПЛАВАННЯ, КОДІ (ТОЙ ТИП, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ В МАГАЗИНІ "ЗРУЧНІСТЬ", А ТАКОЖ І САМ Є ЦИМ МАГАЗИНОМ)

РІВЕНЬ НЕБЕЗПЕКИ: ДУЖ ВИСОКИЙ


Зазвичай носить свій стандартний чорний одяг з білим комірцем (це біла сорочка під верхнім одягом) із застібнутими ґудзиками (навіть коли спить) і з рукавичками. Може неймовірно прив'язатися до різних людей і друзів, які навіть про його існування знають проти своєї волі. Хоча, його дружба ніколи не триває довго, і все повертається до того, як завше і було, Рендала бачать лишень з його ляльками опріч його родини, з якою проживає (Але з певними ляльками відбувається те саме, ніхто їх більше ніколи не побачить знов).

Він спить у труні більшість часу, і це добряче так прискорює його реґенерацію. Це пов'язано з обмеженою кількостю світла всередині труни.
"Домовини зручні."-Рендал

Так як за всю його історію ніхто не виживав після зустрічі з ним або кінець цих осіб все одно був невтішним, то краще уникай його як тільки можеш, ну а якщо не уникатимеш, то неодмінно станеш його наступною жертвою.

У нього також є тенденція на скривдження правди й того, що реальне а що ні, бо спричинення хаосу для нього то є кайф, тому навіть ці слова можуть бути спотворені.

Насправді, це непогано, якщо ти станеш його другом.
ЙМОВІРНІ ЦІЛІ НА "МАЙБУТНЄ":І ПРОХОДИТИ КРІЗЬ СТІНИ!!!!КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ
ТИЦЬНИ СЮДИ, ЩОБ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ КАРТИНОК


ЗОВНІШНІСТЬ У КОМІКСІЯК МАЛЮВАТИ ВОЛОССЯ РЕНДАЛА
вау


ФАН? ФАКТ?: Рендал обирає свій день народження коли відчуває, що це воно,
але Лютер наполягав на тому, щоб він обрав одну дату, і Рендал обрав 8 жовтня.
Причиною стало те, що жовтень - це найкращий місяць для проведення часу і число 8 несе в собі нескінченну злагоду.
Доволі круто, хіба ні?ОНОВЛЕННЯ: Згідно з обставинами, Рендал вирішив, що святкуватиме свій день народження 7го жовтня, на відміну від отримання всіх ----- кульок, або ж можливо це буде 9го. По факту, воно триває три дні.НАЗАД
НА ГОЛОВНУ